svatebni oslava
Protože se na svatbách pohybuji vcelku pravidelně, tak mé bohaté zkušenosti umožňují, být profesionálem v každém okamžiku.
Nabízím Vám svoji hudební produkci na svatbu a kromě dobré muziky, kterou můžeme samozřejmě vyladit přesně podle Vašeho přání, zajišťuji i moderování celého večera, včetně her a soutěží, dražby podvazku, házení kytice apod. Ze svého bohatého archivu Vám vyberu, popř. poradím i s hudbou přímo pro svatební obřad.
Pokud plánujete svatební oslavu, která, jak se říká je jednou za život, neměli by jste podceňovat náležitosti s její vhodnou přípravou. Na Vaší svatební oslavě by neměl chybět vhodný DJ, který zahraje všem hostům jejich oblíbené písničky. Svatební oslava si ovšem žádá mnohem víc, než jen pouhé pouštění muziky. Váš svatební DJ by měl zvládnout zabavit hosty např. moderováním různých soutěží a her, (v odpoledních hodinách i dětské osazenstvo), vyzvat svatebčany k tanci, oznámit hostům, co se bude dít v následujících minutách apod.
Všichni svatebčané by se měli v první řadě dobře bavit, protože svatební oslava je oslavou celé rodiny a Vašich dobrých přátel, které jste si na Váš velký den pozvali. Jelikož je to hlavně oslava svatebního dne - uzavření manželství, je důležité myslet na správný druh zábavy. Proto je třeba dobře zvážit výběr DJ, který má za hlavní úkol bavit Vaše hosty a provázet je celý den hudbou a mluveným slovem.
Celý výběr hudby na svatební oslavě se dá předem dohodnout s novomanželi, aby jim vyhovoval, co nejvíce hudební styl a aby splnil co nejvíc přání všech svatebčanů. Nesmíme zapomenout, že každý poslouchá jiný druh hudby, proto je dobré mít velký hudební archiv, kde nesmí chybět moderní muzika, české a slovenské hity, rocková muzika, rock&roll, nebo i dechovka a cimbálka.
Dále je velmi důležité, aby Váš DJ měl bohaté zkušenosti se svatebními hostinami a účinkováním na nich. Špatný výběr svatebního diskžokeje, by se mohl zbytečně vymstít v podobě zkažené svatební párty.
Dávat pozor, by jste si měli hlavně na levné DJ, kterých koluje po internetu hodně a kteří by Vám svoji „kvalitou" mohli pokazit Váš velký den. Hlavními ukazateli ,,špatně" zvoleného DJ na svatbu, je jeho nízká cena, nekvalitní zvuková aparatura, nereálné sliby a i to, že hraje třeba jen v regionálním městě. Ve své praxi jsem se setkal s případy, kdy lidé sice ušetřili na hudební produkci, ale ,,levný" DJ si primárně pouštěl takovou hudbu, jaká se líbila hlavně jemu a zábava tím pádem skomírala.
Pokud Vám bude něco nejasného, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Rád vše vysvětlím a poradím i s Vaší svatební oslavou, ať už ji plánujete na jakémkoliv místě.
Budu se moc těšit!
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC

logo

Dj na svatbu, vánoční večírek, firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.