vyber hudby

Hudba na svatbu

Hrát na svatbě není vůbec snadný úkol. Jiná hudba se hraje během svatebního obřadu a jiná během svatební párty. Hodně záleží na atmosféře, kterou DJ navodí a jak odhadne náladu a vkus svatebčanů.
Před svatbou preferuji schůzku se svatebčany, kde se domluvíme na muzice, která se během svatební párty bude hrát. Přihlížet budu samozřejmě i na věkové složení svatebčanů a připravím pro Vás hudební program na míru. Budu se snažit namíchat takový hudební koktejl, aby se na parketu objevili všichni svatebčané.

Vhodná hudba na svatbu a pro obřad

Moje účinkování na svatbě začíná většinou již během obřadu. Pro tuto část Vašeho svatebního dne mám připravenou hudbu klidnou a romantickou, která se nejlépe hodí pro tuto příležitost. Konečný výběr je samozřejmě na Vás.

Pro svatební hostinu

Po obřadu se ve svatebním programu posuneme k hostině. Tam se nejlépe hodí klidné skladby, pohodová příjemná muzika, která nikam nespěchá.

Svatební párty

Každá svatební párty by měla začínat svatebním tancem, který bude následován tancem s rodiči. Pro tyto chvíle je moc důležité vybrat tu nejlepší muziku. Může to být např. písnička, kterou mají novomanželé oblíbenou a která je provázela jejich vztahem. Po svatebním tanci následuje muzika k tanci pro všechny ostatní. Písničky a jejich styl by měl skládat tak, aby se bavili všichni. Musí odhadnou jaká skladba se v danou chvíli hodí, nebo jestli hrát svižnější písničky, nebo naopak vložit pomalejší blok. Popřípadě proložit tancování nějakou svatební tradicí nebo hrami a soutěžemi. Mým úkolem je připravit pro Vás celou svatební párty, aby se na ni jen tak nezapomnělo a spokojeni byli nejen novomanželé, ale i jejich hosté.
noty color

Rozhodování – Kapela nebo Diskžokej???

Zkuste si srovnat hraní kapely a DJ na Vaší svatbě

Živá kapela není levná záležitost a cena se zvedá počtem muzikantů.
Živá kapela musí dělat přestávky, čímž mnohdy ustane i dobře rozjetá zábava.
Živá kapela určitě nebude mít v repertoáru všechny Vaše oblíbené hity, zvláště když je složení svatebčanů věkově různorodé.
Živá kapela na svatbě nemůže ubrat na hlasitosti
To vše se netýká Vašeho svatebního Diskžokeje.

Svatební hostina a DJ na svatební párty???

Proč vybrat profesionálního DJ na svatbu:
* jsem zkušený DJ a moderátor na svatbu i večírky
* mám profesionální hudební aparaturu (RCF a Pioneer), která se postará o perfektní zvuk na svatební hostině
* vlastním širokou paletu všech hudebních žánrů (od šedesátek, CZ a SK, pecky všeho druhu od oldies po současné hity a třeba i dechovku)
* umím odhadnout jaký žánr se v současné chvíli hodí a hlavně vše probereme na schůzce předem nebo po telefonu
* přijedu kamkoliv po celé ČR jako DJ na svatbu
* mám za sebou mnoho svatebních oslav a večírků pro velké firmy, které si moji práci a organizaci pochvalují a objednávají si mě každý rok
noty color

logo

Dj na svatbu, vánoční večírek, firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.