dj na oslavy a party

Mohu Vám nabídnout na Vaši party, nebo oslavu přesně takové služby jaké čekáte!
 
Ať už se rozhodnete pro Váš večírek, ve stylu hippies, či 30, nebo 80 let, rád Vám pomohu s navozením správné atmosféry. Mou prioritou je spokojenost pořadatelů a jejich hostů.
 
Protože složení hostů je různorodé, jak věkem, tak i vkusem, musí správný diskžokej umět zahrát takové hity, aby si každý návštěvník přišel na své. Proto na diskotéce dělám série složené z různých stylů a žánrů, tak aby byli spokojeni všichni účastníci. Případně vyzvu hosty, aby se nebáli přijít za mnou a říci mě svoje hudební přání.
 
Mám za sebou stovky akcí všeho druhu, pro různé organizace, firmy a pořadatele. Protože jsem se na všech akcích vždy snažil podávat spolehlivý a profesionální výkon, tak se organizátoři akcí rádi vracejí a znovu objednávají moje služby. Je to pak pro mě důkazem, že jsem provedenou akci odehrál opravdu dobře.
 
Na všechny druhy akcí mám vlastní profesionální hudební aparaturu (mixážní pult, repro bedny, profesionální mikrofon). Nejsem tudíž závislý na konkrétních prostorech, kde se bude Vaše akce konat.
 
 
 
oslavy party

logo

Dj na svatbu, vánoční večírek, firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.