firemni vecirky

Mohu pro Vás zrealizovat:party dance2

*firemní večírky
*VIP akce
*společenské akce
*sportovní akce
*vánoční večírky
*otevření pobočky

 

Moderátor a DJ Karel Hejl s působností po celé ČR.

Zábavné a společenské akce pro Vaše obchodní partnery, klienty a zaměstnance.
 
Pomohu Vám s realizací Vaší firemní akce na klíč. Zajistím pro Vás kompletně celou produkci akce, tedy umělce dle Vašeho výběru a přání, nabídnu vhodné prostory (pódium, ozvučení, osvětlení atd.). Samozřejmostí je spolupráce s předními cateringovými firmami, které jsou připraveny Vám nabídnout své služby, nabídku menu Vám připraví na míru.
 
Vzhledem k tomu, že v pořádání a moderování akcí mám více než 25 letou zkušenost a za tuto dobu nasbíral řadu kontaktů na vybrané podniky a restaurace, rád bych Vám je touto cestou doporučil. Např. Kometa Pub (pod halou Rondo, až 200lidí), pirátská restaurace Na Piavě, vinný sklep U královny Elišky (300 lidí), nebo stylová restaurace Železná růže (100lidí) a samozřejmě řada dalších.
Záleží na Vašem přání a v neposlední řadě i na výši rozpočtu.
 
Proto neváhejte a využijte možnosti poskytnutí cenové kalkulace Vašeho večírku ZDARMA.
Připravím Vám večírek pro hosty a zaměstnance, na kterém se budete všichni dobře bavit.
 
Jako moderátor jsem působil v Rádiu Brno 95,7, a svůj hlas propůjčil na moderování akcí všeho druhu: kulturní akce v Olympia centru, společenské a maturitní plesy, výročí a oslavy firem, vánočních večírky, firemní rodinné akce, dětské dny, dětské akce včetně zábavných soutěží, fotbalové turnaje, společenské akce, sportovní akce, městské slavnosti a reklamní akce.
Jako zkušený DJ Vám mohu nabídnout – dlouholetou zkušenost v oboru, stovky akcí všeho druhu tj. svatby, večírky, plesy apod., ale hlavně bohatou a pestrou škálu hudby (kterou je možné připravit na přání) CZ a SK hity,muzika 60´,70´,80´a 90´let až po současné hity, rock, oldies, rock´n´roll atd. (po domluvě i dechovku nebo cimbálovku)
 
Vlastním velice kvalitní a výkonnou zvukovou aparaturu zn. RCF. mix pult a přehrávače zn. Pioneer, bezdrátový mikrofon a v případě zájmu o večírek na klíč kompletní produkce včetně zvuku a osvětlení vč. stroboskopu.
Pokud budete mít zájem, zajistím baviče, moderátory, taneční skupiny, zpěváky a hudební skupiny podle Vašich možností, přání a požadavků.
Pokud hledáte pro svou firemní akci, plesy a oslavy moderátora, nebo DJ neváhejte se na mě kdykoliv obrátit s Vaším dotazem na e-mail: hejl.karel@seznam.cz
 
TO VŠE MOHU ZAŘÍDIT NA KLÍČ!
firemni vecirky
firemni vecirky
firemni vecirky
firemni vecirky
Havana-Tabák Plus 2012
firemni vecirky
firemni vecirky
firemni vecirky

logo

Dj na svatbu, vánoční večírek, firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.